teisipäev, 4. mai 2010

Tule *** appi

Kuna ma oma SonyEricssoni pesumasinas pesin ja pole talle veel mittekehvasti töötava mikri asemele uut saanud, võtsin töönumbriga kasutusele paar aastat tagasi ostetud Nokia N73-e.
Tiheda kasutamise käigus hakkasid käima närvidele paar tarkvara nüanssi:
tahad kiiresti mingit udupilti teha, kisud katiku lahti ... ning ekraanil töllerdab teade vahepeal saabunud sõnumist. Kuna pildistava mobiiltelefoni kaamera stardiaeg on vaid veits lühem kui lõpmatus, siis arvake ära, kas jäädvustamist väärt situatsioon on juba möödas kui ma selle teate ära koristatud saan või jah. Kurat - kui ma juba avan katiku, siis tõemäoliselt mitte selleks, et ussimängu mängida või sõnumeid lugeda, Nogija progejatest tainapead!
Teiseks: lähed kontaktidesse, valid vajaliku välja ja helistad. Mõne aja pärast vaja kellelegi teisele helistada. Avan uuesti kontaktid ... ja see tainas annab mulle kohe ette sellesama eelmise kontakti. No ei saa ma aru, mida need progejad küll suitsetavad. Või õigemini ülesande koostajad. Üks idiootlikumaid asju, mida programm saab teha, on kasutada inimest masina nuppudele vajutamiseks! Kirjutage see endale suurte tähtedega seinale!

Nonii - arvuti pakub mulle iga kord, kui ma mobla temaga ühendan, et uus soft saadaval jne. Täna siis mõtlesin, et uurin NOKIA lehelt, mida siis uus soft sisaldab, millised vigade parandused jne. Leidsin KKK lehelt sellise toreda lingi Mida täpsemalt uuendatakse? ja .. nad selgitavad terve lehekülje, misasi see tarkvara on!?
Mis kasu siuksest mölast seal on, ahh?
Tuletab meelde selgitust "радиостанция на бронепоезде"

0 arvamust:

Postita kommentaar